Niedziela 13 sierpnia 2023

13 sierpnia 2023 roku

Msze Święte:

Wtorek - 15 sierpnia, Wniebowzięcie NMP (MB Zielnej - poświęcenie ziół i kwiatów)
Korytowo - godz. 8:00 -
Wojtaszyce - godz. 9:15 - + Mieczysław Kaczmarek
Dębice - godz. 10:30 - + Małgorzata Grabowska (od koleżanek z pracy)
Bagna - godz. 12:00 - + Franciszek, Stefania Łubik, + Stefania, Stefan Myszewscy
Jenikowo - godz. 13:30 - + Mateusz, 1 r. śm.

Niedziela - 20 sierpnia
Korytowo - godz. 8:00 -
Wojtaszyce - godz. 9:15 - + ks. Piotr (od parafian z Wojtaszyc)
Dębice - godz. 10:30 - + Marianna, Teofil, Czesław Surdyka
+ Stefania, Stefan, Agnieszka Zboralscy
Bagna - godz. 12:00 - + Wiktoria, Władysław Poręba
Jenikowo - godz. 13:30 - + Halina Standowicz, 2 r. śm.

2. Msza Święta z okazji 1 r. śmierci ks. Piotra Kiliana, 24 sierpnia o godz. 17:00 w Jenikowie. Po Mszy Świętej poczęstunek przy plebanii.

3. Pielgrzymka do Częstochowy w dniach 19-23 września - wpłata do 20 sierpnia.

4. Dzisiaj rusza pielgrzymka motocyklowa „Od Krzyża do Krzyża”. Jutro, około godz. 10:00, pielgrzymi przejadą przez naszą parafię.

5. Związek małżeński pragną zawrzeć Katarzyna Kosno i Adrian Skibiszewski. Jeżeli ktoś zna okoliczności, które mogłyby wpłynąć na ważność planowanego małżeństwa, to proszę zgłosić to osobiście do mnie.

6. W okresie wakacyjnym nie ma Mszy Świętych w tygodniu.

7. W okresie wakacyjnym biuro parafialne w czwartek i sobotę będzie zamknięte. Wszystkie sprawy kancelaryjne można załatwiać bezpośrednio u mnie lub dzwoniąc na numer telefonu parafialnego.

8. Dziękuję za przygotowanie kościołów do niedzielnej Eucharystii. Dziękuję za ofiary złożone na tacę. Wyjeżdżającym na urlopy i przebywającym na urlopach u nas, życzę dobrego wypoczynku. Wszystkim życzę Bożego błogosławieństwa oraz opieki św. Józefa.