Niedziela 6 sierpnia 2023

Korytowo - godz. 8:00 -
Wojtaszyce - godz. 9:15 - O Boże błogosławieństwo dla Marii z okazji imienin
Dębice - godz. 10:30 - + Stanisław Poręba
Bagna - godz. 12:00 - O Boże błogosławieństwo dla małżonków z okazji 10 r. ślubu
Jenikowo - godz. 13:30 - + Józef Misztal, 2 r. śm.

2. Msza Święta z okazji 1 r. śmierci ks. Piotra Kiliana, 24 sierpnia o godz. 17:00 w Jenikowie. Po Mszy Świętej poczęstunek przy plebanii.

3. Pielgrzymka do Częstochowy w dniach 19-23 września - ostatnie miejsca.

4. W okresie wakacyjnym nie ma Mszy Świętych w tygodniu, poza okresowymi (pierwsza środa, czwartek, piątek i sobota miesiąca).

5. W okresie wakacyjnym biuro parafialne w czwartek i sobotę będzie zamknięte. Wszystkie sprawy kancelaryjne można załatwiać bezpośrednio u mnie lub dzwoniąc na numer telefonu parafialnego.

6. Dziękuję za przygotowanie kościołów do niedzielnej Eucharystii. Dziękuję za ofiary złożone na tacę. Wyjeżdżającym na urlopy i przebywającym na urlopach u nas, życzę dobrego wypoczynku. Wszystkim życzę Bożego błogosławieństwa oraz opieki św. Józefa.