Niedziela 29 października 2023

Sobota - Jenikowo - godz. 17:00 - Za członków Żywego Różańca

Niedziela - 5 listopada
Korytowo - godz. 8:00 -
Wojtaszyce - godz. 9:15 - + Elżbieta Makowska 4 r. śm.
Dębice - godz. 10:30 - + Ryszard, Barbara, Maria Janiszewscy
+ Władysław, Stefania Rymarkiewicz
+ Krystyna Domagała, + Halina Jesiotr
Bagna - godz. 12:00 - + Józef, Irena, Celina, Maria, Marysia, + z rodz. Jagielskich
Jenikowo - godz. 13:30 -

2. W czwartek po Mszy Świętej wspólna modlitwa za zmarłych na cmentarzu. Nie będzie adoracji Najświętszego Sakramentu.

3. Po Mszy można zabrać kartki na wypominki. Wspólna modlitwa za wypisanych zmarłych w niedziele 5 i 12 listopada oraz po Mszach w tygodniu. Modląc się za zmarłych można uzyskać za nich odpust: między innymi, w dniach 1-8 listopada, nawiedzając cmentarz (intencja, modlitwa w intencjach Papieża, stan łaski uświęcającej, brak przywiązania do grzechu).

4. Koronka do Bożego Miłosierdzia za zmarły na cmentarzu w Jenikowie, w niedziele 5, 12 i 26 listopada o godz. 14:30.

5. Dziękuję za wspólne i indywidualne odmawianie różańca w październiku, w intencji małżonków i rodzin.

6. Odwiedziny chorych. Korytowo, Jenikowo, Bęczno, Dębice-Kolonia, Bagna - piątek, 3 listopada od godz. 9:00; Dębice, Maszewko - piątek, 3 listopada, po Mszy Świętej; Wrześno, Wojtaszyce - wtorek, 7 listopada po godz. 16:00.

7. Dziękuję za przygotowanie kościołów do niedzielnej Eucharystii. Dziękuję za ofiary złożone na tacę. Wszystkim życzę Bożego błogosławieństwa oraz opieki św. Józefa.