Niedziela 27 sierpnia 2023

27 sierpnia 2023 roku

Msze Święte:

Piątek - Dębice - godz. 17:00 - + ks. Piotr Kilian, 1 r. śm.
Sobota - Jenikowo - godz. 17:00 - + Janusz i Danuta Pawlik

Niedziela - 3 września
Korytowo - godz. 8:00 - + Kazimierz Ziomek (1 greg.)
Wojtaszyce - godz. 9:15 - + Łucja, Józef Czechorowscy + Michalina, Marcin Kowalczyk
Dębice - godz. 10:30 - + Małgorzata Grabowska, 10 r. śm.
Bagna - godz. 12:00 - + Wiktoria, Józef Bartos
Jenikowo - godz. 13:30 - + Zygmunt Matuszewski, 24 r. śm.

2. Zmiana tajemnic Żywego Różańca w piątek, po Mszy Świętej o godz. 17 w Dębicach.

3. W piątek odwiedziny chorych. Od godz. 9:00: Korytowo, Jenikowo, Wrześno, Wojtaszyce, Bęczno, Dębice-Kolonia, Bagna; po Mszy o godz: 17: Dębice i Maszewko.

4. W piątek okazja do Spowiedzi od godz. 16:00 do Mszy Świętej.

5. W okresie wakacyjnym biuro parafialne w czwartek i sobotę będzie zamknięte. Wszystkie sprawy kancelaryjne można załatwiać bezpośrednio u mnie lub dzwoniąc na numer telefonu parafialnego.

6. Dziękuję za przygotowanie kościołów do niedzielnej Eucharystii. Dziękuję za ofiary złożone na tacę. Wyjeżdżającym na urlopy i przebywającym na urlopach u nas, życzę dobrego wypoczynku. Wszystkim życzę Bożego błogosławieństwa oraz opieki św. Józefa.